Aizvadīts pirmais Latgales novada senioru ansambļu festivāls

0 komentāri

Līvānu novada kultūras centrā uz kopīgu sadziedāšanu un sadejošanu pulcējās septiņi senioru ansambļi. Latgalē šis ir pirmais senioru ansambļu festivāls. Tā organizatori ir Līvānu novada pensionāru biedrība. Priekšnesumus festivālam bija sagatavojuši ne tikai kolektīvi no visas Latgales, tālāko ceļu mērojušie ciemiņi ieradās no Ādažiem.

Repertuāru katrs no ansambļiem drīkstēja izvēlēties pēc sirds patikas. Priekšnesumi bija pārdomāti un pozitīvas enerģijas pilni – seniori parūpējās par tērpiem un aranžējumu, radoši apspēlēja dziesmu vārdus, no sirds dziedāja paši un aicināja to darīt arī skatītājus. Dalībnieki atzīst, – šis festivāls viņiem ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku un satikt draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas