Aglonas novadā attīstās ūdenssaimniecība

0 komentāri

Aglonas novadā nupat noslēgušies vērienīgi ūdenssaimniecības rekonstrukcijas un atjaunošanas darbi. Divu gadu laikā, īstenojot projektu Ūdenssaimniecības attīstība Aglonas novada Aglonas ciemā Aglonas centrālajā – Somersetas ielā, tika ierīkots ūdensvads un kanalizācija.

Projekta gaitā notika arī Aglonas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija, tika izveidoti moderni attīrīšanas dīķi un nomainīti attīrīšanas mezgli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no galvenajiem projekta mērķiem ir palielināt to cilvēku skaitu, kam ir pieejami ūdensvada un kanalizācijas pakalpojumi. Tagad Aglonas ciemā iespēja pieslēgties centralizētajam kanalizācijas tīklam dota vēl 40 iedzīvotājiem. Ļoti svarīgi ir arī samazināt piesārņojumu un taupīgi izmantot dabas resursus. Jau šobrīd notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcijas rezultātā Cirīša ezerā piesārņojuma slodze ir par 6,8% mazāka nekā iepriekš.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas