17 ārvalstnieki nelikumīgi mēģinājuši šķērsot Latvijas austrumu robežu

0 komentāri

Piektdien robežsargi saistībā ar liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanos uz ceļa Šķaune–Zilupe aizturējuši kopumā 17 personas.

Kā informēja Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone, trīs no aizturētajiem ir Kirgizstānas pilsoņi, kuri pārvadājuši 14 Vjetnamas pilsoņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārbaudot informāciju, Ludzas pārvaldes robežsargi 10. oktobra rītā Pasienes pagastā apturēja divas automašīnas, ar kurām pārvietojās trīs iepriekš likumīgi Latvijā ieceļojuši Kirgizstānas pilsoņi. Vienā no automašīnām robežsargi atrada 14 Vjetnamas pilsoņus, kuri valsts robežu bija šķērsojuši nelikumīgi.

Par liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai sākts kriminālprocess, savukārt likumpārkāpējiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas