Zoodārza iemītniekiem izbaros 750 kilogramus nelikumīgi nozvejotu zivju

0 komentāri

Jūrmalā konfiscēts liels daudzums nelikumīgi nozvejotu zivju. Lielu konfiscēto kravu aizveda uz Rīgas zoodārzu.

Apmēram 750 kilogrami zivju nelikumīgi nozvejotas Lielupē. Pārsvarā tās ir vimbas, bet ir arī zandarti, līdakas un pat mencas. Dažas no tām konfiscētas zvejas tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toms Sadovskis, Valsts policijas pārstāvis

Pēdējo dienu laikā Jūrmalas iecirkņa darbinieki bija saņēmuši no iedzīvotājiem informāciju par vairākiem gadījumiem, kad ir notikusi nelikumīga malu zvejniecība. Tika izskaitļots kāds 38 gadus vecs vīrietis, kurš varētu būt vainojams šajā nelikumīgajā zvejniecībā. Un pirmdienas naktī uz ceļa tika apturēts šā cilvēka “busiņš”, kur jau tika konstatēts liels daudzums zivju.

Kratīšanas laikā vīrieša mājās atrastas vēl zivis, kā arī maluzvejniecības rīki. Valstij nodarītais zaudējums tiek lēsts ap 300 tūkstošiem eiro. Par šādu noziegumu draud brīvības atņemšana līdz 2 gadiem, kā arī būs jāatmaksā zaudējums. Pašlaik kriminālprocesa ietvaros tiek noskaidrots, vai malu zvejniekam bija līdzzinātāji, kā arī tiek skaidrots, kur šīs nelikumīgi nozvejotās zivis realizētas.

Konfiscētās zivis nolemts atdot zoodārzam, un šīs kravas kvalitātes kontroli pirmais veica kaķis. Kopumā zoodārza dzīvnieki apēd ap 70 kilogramiem saldūdens zivju nedēļā. Policijas pasniegtās dāvanas pietiks vairākiem mēnešiem.

Nelielas zivis derēs arī pelikāniem. Bet roņiem no konfiscētas kravas netiks nekas. Jo viņi ēd tikai jūras zivis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas