Zolitūdes traģēdijas lietā aizdomās turamo statuss piemērots vēl divām personām

1 komentārs

Aizdomās turamo skaits Zolitūdes traģēdijas krimināllietā pieaug. Zolitūdes traģēdijas kriminālprocesā aizdomās turētā statuss ir piemērots būvuzraugam Mārtiņam Draudiņam, apstiprināja viņa pārstāvis advokāts Agris Eglītis. Plašākus komentārus viņš atteicās sniegt, tomēr norādīja, ka piemēroto drošības līdzekli nepārsūdzēs.

Paziņojums izskan nepilnu mēnesi pēc tam kad Valsts policija vēstīja par pirmajiem aizdomās turētajiem. Taču tāpat, kā toreiz Kriminālpolicijas priekšnieks nosauca tikai aizdomās turamo ieņemtos amatus un lomu lielveikala būvniecībā, nevis konkrētus vārdus un uzvārdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atsaucoties uz neoficiālu informāciju aģentūra LETA ziņo, ka aizdomās ir uzņēmuma Re&Re būvdarbu vadītājs Staņislavs Kumpiņš un būvuzraugs Mārtiņš Draudiņš. Lai gan uzņēmums apgalvo, ka nekādus dokumentus un pieprasījumus no policijas nav saņēmis, informāciju par Mārtiņu Draudiņu apstiprinājis viņa advokāts.

Līdz ar to aizdomās turamo loks palielinājies līdz piecām personām. Jau ziņojām, ka iepriekš Zolitūdes traģēdijas krimināllietā par aizdomās turamajām atzīti ēkas būvinženieris Ivars Sergets, veikala projekta būvekspertīzes veicējs Andris Gulbis un sabrukušā lielveikala projekta autors arhitekts Andris Kalinka.

Sergetam un Gulbim pagājušajā nedēļā tika atcelts lēmums par apcietinājumu, piemērojot piemērota policijas uzraudzību un aizliegumu izbraukt no valsts. Šāds pats līdzeklis piemērots arī Andrim Kalinkam.

Policija pieļauj, ka drīzumā varētu paziņot par vēl kādu aizdomās turamo.

Lietu prokuratūrai plānots nodot jau šomēnes.

1 komentārs

TOP komentāri

  • MÜLLER
    0

    MÜLLER

    Aizdomās turamo statuss.... Mēs visi esam aizdomīgi un tā arī paliksim. Un par to jau cietumā neliek......

    06.02.2015 20:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas