Zolitūdes traģēdijas izmeklēšana pārvērtusies par politisko farsu

0 komentāri

Kā jau varēja prognozēt, mēģinājums parlamentā izmeklēt Zolitūdes traģēdiju ir pārvērsies par politisko farsu. TV3 Ziņas jau vēstīja, ka iepriekš tautas kalpi ne bez politiskām intrigām galaziņojuma projektā paziņoja 16 par traģēdiju atbildīgo amatpersonu uzvārdus.

Saprotot, ka pāršāvuši pār strīpu, deputāti, skatoties ar aizdomām vienam uz otru un rūpēs par partijas mundieri, sākuši garā saraksta  rediģēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar politiskām intrigām deputāti sākuši rediģēt par Zolitūdes traģēdiju atbildīgo politiķu sarakstu.

No rīta Saeimā izplatījās baumas, ka Vienotības deputāti nolēmuši no Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas galaziņojuma  svītrot visu atbildīgo amatpersonu uzvārdus ar ekspremjeru un partijas biedru Valdi Dombrovski priekšgalā.

Lai nodomu nepieļautu, opozīciju pārstāvošais komisijas vadītājs Ringolds Balodis sasauca ārkārtas sanāksmi.

Aiz politiskās sazvērestības stāvot Baloža sekretārs – Vienotību pārstāvošais Ints Dālderis -, kuru sēdē gan nemanīja. Balodis  mudināja kolēģus sākt rediģēt sarakstus, pirms to dara Vienotība.

No 16 uzvārdiem tika piedāvāts svītrot 9, galvenokārt bijušos Saeimas komisiju vadītājus, kuri personīgi neatbildēja par būvniecības regulējumu valstī.

Tomēr politiskais teātris ap jaunlaiku lielāko traģēdiju valstī ar to nav galā. Ziņojuma gala redakciju paredzēts apstiprināt pirmdien. Dālderis uzstās, ka no ziņojuma izsvītrojami arī septiņi atlikušie uzvārdi.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju Dāldera priekšlikumu varētu atbalstīt komisijas vairākums.

Par Zolitūdes traģēdiju politiski un morāli atbildīgo amatpersonu sarakstā šobrīd lasāmi 16 amatpersonu uzvārdi.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas