Zolitūdes traģēdijā cietušais Mārtiņš dzīvē vēlas atgriezties ar lielāku jaudu

0 komentāri

Atskaites par paveikto Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā šodien uzklausīja traģēdijā cietušie un viņu pārstāvji. Viņus uz sarunu kopā ar tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem un vairāku valsts iestāžu amatpersonām šo pēcpusdien bija aicinājusi premjere Laimdota Straujuma. Zolitūdes traģēdija prasīja 54 dzīvības, bet tā arī izpostīja dzīvi tiem, kas izdzīvoja nelaimē. Veikala kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji ēkas gruvešos atrada dzīvu.

Tagad viņš dzīvo ar sapni – rudenī uzsākt studijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņš Plāsis ir jūrmalnieks. Veikalā Maxima Zolitūdē strādāja, ar cerību, ka vēlāk darbs būs Jūrmalā – tuvāk mājām.

Pusotru gadu pēc traģēdijas ik dienu no Kauguriem dodas uz Dzintariem, kur iziet rehabilitācijas kursu.

Ārsti saka, ka jāturpina, kamēr ir progress. Tas darbadienās. Brīvdienās reiterapija ar zirgiem, tas Mārtiņam patīk visvairāk. Bet prasa arī spēkus.

Tomēr jau šogad Mārtiņš dzīvē vēlas atgriezties ar lielāku jaudu. Tas ir sapnis, kura piepildīšanās būs atkarīga, no atveseļošanās tempa.

Traģēdijas vietā Zolitūdē Mārtiņš bija 21. novembrī. Kopā ar kolēģiem nolika svecītes. Citādi lietai un jaunumiem līdzi neseko, jo aizbēgt no tā tik un tā nevarēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas