Zolitūdes iedzīvotāji neapmierināti par ”Rimi” būvniecību netālu no “Maxima” grausta

0 komentāri

Zolitūdes iedzīvotāji jau tagad ”iet apkārt” traģēdijas vietai, kur, iegrūstot veikala ”Maxima” jumtam, gāja bojā 54 cilvēki. Satiktie iedzīvotāji uzskata, ka šeit jauns lielveikals nav jābūvē.

Imantas 15. līnijā 7 pēc SIA ”Nekustamā īpašuma projekti” tiek būvēta ”Biroju ēka ar tirdzniecības centru”. Kā liecina informācija, kas atrodama pie būvlaukuma, tirdzniecības centrā diezgan ievērojamu platību aizņems arī lielveikals ”Rimi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mikrorajona iedzīvotāja Svetlana:

Neko nevajadzēja šeit būvēt. [..] Jau tāpat ejam apkārt tai katastrofas vietai, jo ir smagi – tur gāja bojā vairāki kolēģi. Mums tā ir traģēdija.

Būvprojekta autors un autoruzraugs ir SIA ”DEPO projekts”, savukārt būvuzraudzību veic SIA ”Būvniecības konsultants”.

Pagājušā gada 21.novembrī Zolitūdē, sabrūkot lielveikalam ”Maxima”, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus. Iepriekš noskaidrots, ka bojāgājušo tuvinieki traģēdijas vietā vēlas redzēt parku vai bērnu laukumu. Viņi uzskata, ka ir jānojauc visi objekti traģēdijas vietā, ieskaitot 12 stāvu dzīvojamo ēku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas