Zināms iemesls, kāpēc Vējonis nogādāts slimnīcā

22 komentāri
Zināms iemesls, kāpēc Vējonis nogādāts slimnīcā
FOTO: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šorīt, 18. janvārī, nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā Gaiļezers.

Slimnīcā apstiprina, ka prezidents ir stacionēts, taču plašāka informācija netiek sniegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidenta kanceleja norādījusi, ka slimības dēļ šonedēļ atcelta prezidenta dalība visos šonedēļ plānotajos publiskajos pasākumos.

Valsts prezidents devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas.

Tajā pašā laikā Valsts prezidents turpina pildīt savus amata pienākumus, arī esot stacionārā, taču šonedēļ nepiedalīsies publiskos pasākumos.

Prezidentam jau pagājušās nedēļas nogalē saasinājies veselības stāvoklis, tādēļ daži publiskie pasākumi tika pārcelti uz šo nedēļu.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra “Gaiļezers” Toksikoloģijas un sepses klīnikas personāls ticis instruēts nepiederošām personām neizpaust ziņas par Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvokli.

Slimnīca vienojusies, ka turpmāk jebkurus komentārus par 22.nodaļā esošā Valsts prezidenta veselības stāvokli var sniegt vienīgi Valsts prezidenta kanceleja. Slimnīcā tikai apstiprina, ka prezidents ir stacionēts un atrodas ārstniecības iestādē.

Gaiļezerā arī nesniedza atbildi uz jautājumu, vai Vējoņa veselības stāvoklis ir stabils, kā arī nekomentēja, kad prezidentam varētu tikt ļauts atstāt slimnīcu.

Likuma Par Valsts noslēpumu 5.pantā gan ir noteikts, ka aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai par valsts vadītāju veselības stāvokli.

22 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  +27

  Ieva

  Ir kļuvis zināms iemesls, ka nav zināms iemesls, kuru ir aizliegts izpaust, lai gan ir aizliegt aizliegt izpaust... super informācija!

  18.01.2016 13:53

 • He
  +12

  He

  Dažādos portālos ziņu virsraksti neatbilst saturam, gluži kā šis. Tā tik turpināt, ziņu rakstītāji, jo grūti jūs nosaukt par žurnālistiem, ja rīkojaties šādi. Neinteresanti kļūst lasīt ziņas.

  18.01.2016 15:09

 • Liga
  +10

  Liga

  Vemšana + caureja .Tāds vīruss tagad plosās.

  18.01.2016 13:55

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas