Ziema vēl neatkāpjas! Brīvdienās gaidāms -9 grādu sals

0 komentāri

Virs Skandināvijas ziemeļiem atradīsies ciklons, un tā dienvidu, dienvidrietumu mala noteiks laikapstākļus Latvijā visas darba nedēļas garumā. 

Dienā saule tika brīžiem izsprauksies starp mākoņiem un daudzviet gaidāmi nokrišņi: pārsvarā slapjš sniegs un sniegs, bet jūras piekrastē iespējams arī lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naktī un no rīta atsevišķos rajonos veidosies arī apledojums. Vējš mēreni pūtīs no dienvidrietumiem, dienvidiem. Gaisa temperatūra naktī nebūs zemāka par 0/-5 grādiem, bet dienā tā būtiski nepaaugstināsies un nepārsniegs 0/+4 grādus.

Nedēļas nogalē ciklona dienvidu mala pakāpeniski atkāpsies, un atmosfēras spiediens virs Latvijas pieaugs. Lai gan atsevišķās vietās vēl gaidāmi nokrišņi, tie būs pārsvarā nelieli.

Debesīm skaidrojoties un vējam pierimstot līdz lēnam, nedēļas beigās nakts laikā gaisa temperatūra noslīdēs līdz -4/-9 grādiem. Dienā tā saglabāsies -1/+4 grādu robežās.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā