Ziemā ar velo uz darbu dienā skaitīs riteņbraucējus

0 komentāri

13. februāris šogad pasludināts par Ziemā ar velo uz darbu braukšanas dienu. Latvijas Riteņbraucēju apvienība šajā dienā rīkos ikgadējo ziemā ar divriteni uz darbu braucošo skaitīšanu.

Kā parasti, riteņbraucēju skaitīšana notiks laikā no 8 līdz 9 no rīta uz lielākajiem Rīgas tiltiem pār Daugavu un dzelzceļu, kā arī Skolas ielas veloceliņa. Konkrētais laiks izvēlēts ar aprēķinu, ka tad vairums brauc uz darbu. Akcijā Ziemā ar velo uz darbu iespējams iesaistīties ikvienam, piesakoties mājaslapā winterbiketoworkday.org.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka riteņbraucēju skaitīšanas mērķis ir nevis noteikt kopējo riteņbraucēju skaitu, kas nav tehniski iespējams, bet gan fiksēt braucēju skaita izmaiņas, salīdzinot jaunākos datus ar iepriekš attiecīgajā vietā un laikā iegūtajiem.

Ikvienu, kas vēlas iesaistīties riteņbraucēju skaitīšanā, rīkotāji lūdz pieteikties, sūtot pieteikumu uz birojs@velokurjers.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas