Zemessardzei piesakās rekordliels cilvēku skaits

0 komentāri
Zemessardzei piesakās rekordliels cilvēku skaits
FOTO: LETA

Pēdējā laikā būtiski augusi interese par iestāšanos Zemessardzē, liecina jaunākā informācija – šogad Zemessardzē pirmajos deviņos mēnešos tika uzņemti jau 898 biedri salīdzinājumā ar pērnā gada 812.

Taču līdz ar uzstādīto rekordu, nepieciešams arī papildu aprīkojums. Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Ziedot.lv aicina pievienoties kampaņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“21. gadsimta jebkurai karadarbībai nakts redzamības ierīces ir neatņemama sastāvdaļa, it īpaši vieglajiem kājniekiem,” stāsta zemessargs un blogeris Rihards Rušenieks.

“Ja vienībai nav nakts redzamības spējas, bet pretiniekam ir, tad diennakts tumšajā laikā faktiski esam atklāti mērķi. Patriotisms un vēlme cīnīties ir visa pamats, bet bez moderna ekipējuma mūsdienu simetriskā augstas intensitātes konfliktā nav ko meklēt.”

“Vēlēšanās prast aizstāvēt savu valsti ir jābūt ikvienam, jo šeit mēs nerunājam tikai par valsti kā tādu, bet par vēlēšanos aizstāvēt savu māti, tēvu, ģimenes locekļus, draugus un radus,” pamatojumu iestāties Zemessardzē skaidro Artūrs Pizičs – Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātes dabaszinātņu laborants.

Lai nodrošinātu nepieciešamo ekipējumu, Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Ziedot.lv un citiem domubiedriem rīko ziedojumu kampaņu, mudinot sabiedrību tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā.

 

Kā jau ziņots, šī kampaņa ir iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam parādīt, ka valsts drošība ir svarīga un ka ikkatrs var sniegt savu artavu tās stiprināšanā. Kampaņa ļaus ātri un efektīvi nodrošināt nepieciešamā ekipējuma iegādi, atbalstot tos, kuri papildus savai pamatnodarbei ir brīvprātīgi uzņēmušies pienākumu stāties mūsu valsts sardzē.

Lai iegūtu papildu informāciju un paustu savu atbalstu, aicinām apmeklēt kampaņas oficiālo mājaslapu vai zvanot pa ziedojuma tālruni 90006886 (1 zvans – 1,42 EUR).

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas