Zaķis uzskata balsu pirkšanas skandālu par rupju “Saskaņas” provokāciju

0 komentāri

”Vienotības” Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis kategoriski noliedz balsu pirkšanu un sauc to par ”rupju provokāciju”. Viņš uzskata, ka to paveikuši konkurenti – ”Saskaņas” pārstāvji vai atbalstītāji, tā Dz. Zaķis atzina LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Viļānu novada domes deputāts, vietējās slimnīcas valdes loceklis un ”Vienotības” vietējās nodaļas vadītājs Juris Vidiņš vērsies Drošības policijā (DP) ar lūgumu izvērtēt iespējamos balsu pirkšanas gadījumus Latgalē, lai panāktu “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāja Dzintara Zaķa ievēlēšanu Saeimā. Saistībā ar šo informāciju Dz. Zaķis atkāpies no amata.

Dzintars Zaķis:

Esmu pārliecināts, ka aizdomas neapstiprināsies, tā ir rupja provokācija manā virzienā. Es zinu, ko esmu darījis, un šādu nelikumīgu rīcību neesmu veicis.

Viņš uzskata, ka zvanu Viļānu novada domes deputātam J. Vidiņam veicis kāds politiskā spēka ”Saskaņa” atbalstītājs. ”Pirms vēlēšanām es ļoti daudz biju Latgalē, biju daudzos pagastos, arī tajā pašā Zilupē biju vairākas reizes,” sacīja Dz. Zaķis, skaidrojot, ka vizīšu laikā viņam izdevies dažus politiskā spēka ”Saskaņa” pārstāvjus pārliecināt mainīt politisko pārliecību. ”Kaut kādā veidā piemest Vidiņam viltotu informāciju nav nemaz tik sarežģīti,” sacīja Dz. Zaķis.

Viņš apliecināja, ka negrasās atteikties no deputāta mandāta 12. Saeimā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas