Zaķiem.lv: Mūsu mērķis nav apdraudēt kontrolierus vai bojāt Rīgas satiksmes reputāciju

0 komentāri

Zaķiem.lv aplikācijas autori vakar, 2. martā, snieguši paskaidrojumus Valsts policijai (VP) saistībā ar Rīgas satiksmes (RS) iesniegumu. Par to aplikācijas veidotāji paziņojuši savā Facebook profilā. Aplikācijas autori norāda, ka viņu mērķis nav bojāt RS reputāciju un apdraudēt kontrolierus. 

Rīgas satiksme kā būtiskāko aplikācijas Zaķiem.lv pārkāpumu minējuši savu reputāciju, kuru diemžēl sen jau ir zaudējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Sniedzām paskaidrojumus policijai un esam pozitīvi noskaņoti. No mums pieejamās un publiski izskanējušas informācijas redzam, ka Rīgas satiksme neveiksmīgi mēģina izplatīt informāciju, kas ir pretstatā ar mūsu publiski pausto informāciju. Kā jau izskanēja medijos, Rīgas satiksme uzskata, ka aplikācija apdraud kontrolieru veselību un drošību, taču pati Rīgas satiksme izplata šos veidus un iespējas kā ar aplikāciju var pārkāpt likumus un apdraudēt viņu pašu personālu. Zaķiem.lv tādas iespējas nepiedāvā un neatbalsta aplikācijas izmantošanu šādām darbībām.
Atgādināsim, ka Zaķiem.lv vienīgais mērķis ir protestēt pret biļešu cenu paaugstināšanu. Aplikācijas veidotājus neinteresē izsekot vai apdraudēt kontrolierus, bojāt Rīgas satiksmes reputāciju vai apzagt valsti kā to apgalvo Rīgas satiksme. Arī mājaslapā un tās sadaļās norādām cilvēkiem būt laipniem un cienīt un neaizskart Rīgas satiksmes kontrolierus, kā arī policijas pārstāvjus. Mēs vēlamies tikai vienu – miermīlīgi protestēt pret cenu paaugstināšanos,” pauž aplikācijas izstrādātāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas