Zaķa balsu pirkšanas lietā tiesā liecību sniegs SKDS vadītājs Kaktiņš

0 komentāri

Tiesa turpina balsu pirkšanas lietu, kurā apstrīdēti vēlēšanu rezultāti Latgalē. Trešdien Saskaņas pārstāvis liecinieku statusā uzaicināja socioloģisko pētījumu firmas SKDS direktoru Arni Kaktiņu, kā arī Latvijas Televīzijas žurnālisti Olgu Dragiļevu.

Augstākajai tiesai šajā lietā jāpasludina lēmums līdz darba nedēļas beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja pierādījumi par balsu pirkšanu izrādīsies pietiekami, tad tiesa var lemt par mandātu pārdali starp partijām vai pat atkārtotām vēlēšanām Latgalē.

Prasību iesniegusi partija Saskaņa, kas prasa atzīt par nederīgām ievērojamu skaitu par Vienotību atdoto balsu saistībā ar aizdomām par balsu pirkšanu Dzintara Zaķa labā.

Otrdien tiesa uzklausīja 15 lieciniekus, kā arī pētīja anomālijas vēlēšanu iecirkņos, kur Vienotības deputāta amata kandidāts Dz. Zaķis saņēmis aizdomīgi lielu atbalstu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas