VUGD amatpersona dodas uz Ukrainu ES ekspertu komandas sastāvā

0 komentāri

Šodien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas priekšnieks, majors Andris Krots devies ceļā uz Ukrainu, lai pildītu ES ekspertu komandas izvirzītos uzdevumus, kas saistīti ar palīdzības novērtēšanu bēgļu nometnēm.

10. oktobrī caur Eiropas Savienības (ES) civilās aizsardzības mehānismu tika saņemts oficiāls Ukrainas valdības lūgums nodrošināt ES ekspertu atbalstu, lai palīdzētu Ukrainas atbildīgajiem dienestiem novērtēt tehniskās un institucionālās spējas izveidotajās bēgļu nometnēs un pagaidu izmitināšanas vietās, un apzinātu vajadzības, kas nepieciešamas, gatavojoties ziemas periodam. ES Komisija, reaģējot uz Ukrainas valdības lūgumu, šim nolūkam izveidoja ekspertu komandu, kurā tiek iekļauti mācīti ES dalībvalstu eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien Andris Krots devies ceļā uz Ukrainu, lai pildītu ES ekspertu komandas izvirzītos uzdevumus, un, sadarbojoties ar Ukrainas atbildīgajiem dienestiem, varētu veicināt efektīvāku situācijas pārvaldīšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas