VUGD amatpersona dodas uz Ukrainu ES ekspertu komandas sastāvā

0 komentāri
VUGD amatpersona dodas uz Ukrainu ES ekspertu komandas sastāvā
FOTO: LETA

Šodien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas priekšnieks, majors Andris Krots devies ceļā uz Ukrainu, lai pildītu ES ekspertu komandas izvirzītos uzdevumus, kas saistīti ar palīdzības novērtēšanu bēgļu nometnēm.

10. oktobrī caur Eiropas Savienības (ES) civilās aizsardzības mehānismu tika saņemts oficiāls Ukrainas valdības lūgums nodrošināt ES ekspertu atbalstu, lai palīdzētu Ukrainas atbildīgajiem dienestiem novērtēt tehniskās un institucionālās spējas izveidotajās bēgļu nometnēs un pagaidu izmitināšanas vietās, un apzinātu vajadzības, kas nepieciešamas, gatavojoties ziemas periodam. ES Komisija, reaģējot uz Ukrainas valdības lūgumu, šim nolūkam izveidoja ekspertu komandu, kurā tiek iekļauti mācīti ES dalībvalstu eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien Andris Krots devies ceļā uz Ukrainu, lai pildītu ES ekspertu komandas izvirzītos uzdevumus, un, sadarbojoties ar Ukrainas atbildīgajiem dienestiem, varētu veicināt efektīvāku situācijas pārvaldīšanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas