VP gaidāmas vērienīgas amatpersonu rotācijas – Gudermani amatā nomainīs Pēteris Bauska

0 komentāri

Valsts policijā (VP) drīzumā notiks augstu amatpersonu rotācija – Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieku Gati Gudermani pārcels VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) priekšnieka vietnieka amatā, informē VP.

Lai stiprinātu VP kapacitāti izmeklēšanas jomā, Gudermanis tiek pārcelts VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes (KIP) priekšnieka vietnieka amatā, jo viņa zināšanas, izpratne un pieredze, izmeklējot sarežģītus un apjomīgus ekonomiskos noziegumus, un arī zināšanas augsto tehnoloģiju jomā dos būtisku pienesumu noziegumu izmeklēšanā, kas ir KIP kompetencē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai stiprinātu izmeklēšanas kapacitāti nacionālā un starptautiskā līmenī, KIP priekšnieka vietnieci Ilzi Sokolovsku noteikts pārcelt ENAP priekšnieka vietnieka amatā, kur viņas zināšanas ekonomikas jomā un unikālā pieredze vissarežģītāko kriminālprocesu izmeklēšanā, piemēram, Zolitūdes traģēdija un Rīgas pils ugunsgrēks, sniegs jaunu, vērienīgu skatījumu uz izmeklēšanas iespējām un risinājumiem.

Lai stiprinātu ekonomisko un kibernoziegumu apkarošanu un izmeklēšanu reģionālā līmenī, ENAP priekšnieka vietnieks Māris Kaļinka tiks pārcelts Zemgales reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un ekonomisko noziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieka amatā, kur viņa līdzšinējā pieredze ekonomisko un kibernoziegumu izmeklēšanā valsts un starptautiskā līmenī sniegs jaunu redzējumu izmeklēšanas procesam.

Lai stiprinātu un attīstītu ekonomisko noziegumu izmeklēšanu un metodisko vadību nacionālā un īpaši reģionālā līmenī, Zemgales reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un ekonomisko noziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Pēteris Bauska tiek pārcelts ENAP priekšnieka amatā, kas nenoliedzami viņam būs jauns izaicinājums, bet iestādes kontekstā veicinās vienotas pieejas izstrādi ekonomisko un kibernoziegumu apkarošanai gan valsts, gan reģionālā līmenī.

VP atgādina, ka pieredzējušo kadru rotācija Valsts policijā ļoti veiksmīgi īstenota jau vairākkārt, un tas ir viens no efektīviem karjeras plānošanas un attīstības instrumentiem, kas nodrošina labākās prakses un jaunu risinājumu ieviešanu sistēmas ietvaros, kā arī novērš ikdienas rutīnas veidošanos.

Rotācija tiek veikta saskaņā ar likumu, kurā teikts, ka pārcelšana citā amatā dienesta interesēs uz noteiktu laiku, lai nodrošinātu efektīvu dienesta pienākumu izpildi. Saskaņā ar VP priekšnieka Inta Ķuža pavēli amatpersonu rotācija stāsies spēkā ar 1. maiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas