Vjetnamiešu invāzija Latvijā! Aizturēta kārtējā robežpārkāpēju grupa

0 komentāri

Trešdien, 20. aprīlī, robežsargi par nelikumīgu Latvijas valsts robežas šķērsošanu aizturēja kārtējo robežpārkāpēju grupu – 9 Vjetnamas pilsoņus.

Šīs operācijas laikā Latvijas-Krievijas pierobežā tika aizturēti arī divi – Latvijas pilsoņi- nelikumīgo robežšķērsotāju pārvadātāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paralēli šim notikumam saņemta informācija, ka arī Polijā aizturēta 8 vjetnamiešu grupa un viens pārvadātājs – Igaunijas pilsonis.

Kā jau iepriekš ziņots, iepriekšējās nedēļas laikā Latvijas robežsargi uz Latvijas ārējās robežas ar Krieviju un Baltkrieviju par nelikumīgu ”zaļās” robežas šķērsošanu kopā aizturēja 32 ārzemniekus. Starp aizturētajiem bija 16 Afganistānas, 14 Vjetnamas un 2 Krievijas pilsoņi.

Kopš 2016. gada sākuma par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu jau aizturēti 93 trešo valstu piederīgie.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas