Visu nedēļas nogali Rīgā notiek vērienīga jahtu un laivu izstāde

0 komentāri

Visu nedēļas nogali Rīgā notiek vērienīga jahtu un laivu izstāde Riga Boat Show 2015. Ikvienam interesentam ir iespēja aplūkot jaunākos modeļus un, ja atļauj rocība, kādu no tiem arī iegādāties.

Pasākuma organizatori cer, ka iedzīvotāju interese būs liela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau šorīt Daugavas krastā pie restorāna Ostas skati viena pēc otras piestāja jaunas, mirdzošas dažāda izmēra jahtas, laivas, katamarāni. Piektdienas pusdienlaikā interesentu vēl nebija daudz, taču organizatori spriež, ka lielākas ļaužu masas gaidāmas vakarā un brīvdienās.

Izstādē aplūkojamās laivas, jahtas un katamarānus ir iespējams arī iegādāties. Cenas svārstās no tūkstoš eiro līdz pusmiljonam.

Pārdevēji skaidro, ka interese par šiem peldlīdzekļiem ar katru gadu aizvien pieaug. Cilvēki grib atpūsties uz ūdens, pamakšķerēt. Turklāt šogad var iegādāties arī Latvijā būvētas laivas.

Pagājušajā gadā Riga Boat show apmeklēja vairāki tūkstoši cilvēku. Šogad jahtas varēs skatīt ne tikai no ārpuses, bet arī uzkāpt uz klāja un aprunāties ar speciālistiem. Izbraucieni ar laivām un jahtām izstādes programmā gan neesot paredzēti

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas