Visā Eiropā piemin totalitāro režīmu upurus

0 komentāri

Šodien, 23.augustā, visā Eiropā piemin totalitāro režīmu upurus. Kultūrvēsturiskā pilī ”Ziemeļblāzma” šorīt sākās Eiropas līmeņa totalitāro režīmu upuru atceres dienas konference ”Molotova-Ribentropa pakts 75:atskaņas mūsdienās”.

Konferenci atklāja Latvijas Republikas tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, Juozas Bernatonis (Juozas Bernatonis) – Lietuvas Republikas tieslietu ministrs, Frensisa Ficdžeralda (Frances Fitzgerald) – Īrijas tieslietu ministre, Ivans Cernčets (Ivan Crnčes) – Horvātijas tieslietu ministra palīgs. Konferencē piedalās arī augstas amatpersonas no Igaunijas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Maltas.

Latvijas tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš sveica konferences dalībniekus Rīgā, 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētā.

Ministrs konferences atklāšanas uzrunā akcentēja, ka Latvija ir cietusi no diviem totalitāriem režīmiem – no komunisma un nacisma režīma, tādēļ ”mums it īpaši jāmācās no pagātnes, sargājot šodienu un nākotni. Pasaulē zina par Hitlera nodarījumiem, bet mazāk vai vispār nezina par Staļina noziegumiem.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas