Virsleitinants: Sadarbojoties ar ASV karavīriem, Latvija nosti trīs zaķus ar vienu akmeni

0 komentāri

Latvijas karavīriem sadarbojoties ar amerikāņu kolēģiem, tiek nosisti trīs zaķi ar vienu akmeni, stāsta virsleitinants Aleksandrs Naumovs.

”Karavīri iemācās tehniskās lietas, apgūst angļu valodu, kā arī iegūst kontaktus,” sadarbības ieguvumus uzskaitīja A. Naumovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Ogres novada pašvaldību ASV Bruņoto spēku virspavēlniecība Eiropā 5.augustā uzsākts civili-militārās sadarbības projekts Ogres 1.vidusskolā. ASV Gaisa spēku Nacionālās gvardes militārie inženieri ikgadējo militāro apmācību ietvaros kopā ar Latvijas militārajiem inženieriem veiks skolas ēkas III korpusa jumta nomaiņu un siltināšanu.

ASV Bruņoto spēku virspavēlniecība Eiropā piešķīrusi 160 400 ASV dolāru Ogres novada domes izvēlētajam projektam, kas tiks pabeigts līdz 30.augustam.

Nepieciešamo materiālu piegādi, kā arī tehnisko ekspertīzi un kvalitātes uzraudzību veiks SIA “RCI Gulbene”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas