Viņiem karš Latvijā nav beidzies! Kas viņi ir, uzzini Bez Tabu

0 komentāri

Pagājušajā darba nedēļā TV3 raidījums Bez Tabu vēstīja, – lai arī aktīva kara darbība Latvijas teritorijā jau sen beigusies, tomēr ir vēl daudz teritorijas, kurās labāk kāju nespert, jo tās mudžēt mudž no sprādzienbīstamiem priekšmetiem.

Šodien raidījuma Bez Tabu korespondents Alberts Dinters bija vienā no Kurzemes katla frontes līnijas punktiem, kur tika veikti vērienīgi rakšanas darbi, lai tie karavīri, neatkarīgi no tā, kura pusē tie karoja un palika kaujas laukā, beidzot atrastu pienācīgas mūža mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds ir gala rezultāts vietā, kur pirms aptuveni sešiem gadiem, raidījuma Bez Tabu korespondents Alberts Dinters filmēja savu pirmo reportāžu par racējiem?

Jau drīzumā TV3, Bez Tabu!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas