Vīķe-Freiberga: Putins mēģināja mani iebiedēt

0 komentāri
Vīķe-Freiberga: Putins mēģināja mani iebiedēt
Foto: LETA

Jau pirmajās tikšanās reizēs ar bijušo Latvijas prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu Krievijas prezidents Vladmiris Putins esot izmēģinājis iebiedēšanas taktiku, tā intervijā žurnālam “Klubs” atzina pati eksprezidente.

“Putina kungs mēģināja mani iebiedēt jau pirmajā tikšanās reizē. Kad tas viņam lāgā neizdevās, viņš bija sapīcis,” atklāja eksprezidente. “Bet viņš varēja arī trīs sekunžu laikā uzskrūvēt sev laipnu un mīlīgu vaigu un pārvērsties par pilnīgi citu cilvēku, to viņš mācēja. Bargā kunga vai draudzīgā cilvēka seju viņš tiešām varēja mainīt tikpat veikli, kā atver vai aiztaisa ciet krānu,” intervijā stāstīja bijusī prezidente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Viņš mēģināja radīt tādu lielās impērijas pārstāvja tēlu – jūs tur ar savu zemīti kaut ko cenšaties… Piemēram, sūdzoties par saviem tautiešiem, stāstot, kā Padomju Savienības laikā mums nebija robežu, visi brālīgi varējām ceļot turp un atpakaļ, cik tas bija jauki un brīnišķīgi. Es teicu – ziniet, daudzi mani tautieši, kas ar brīvbiļetēm izceļoja pāri tām robežām, labāk ar savu Latvijas pasi braukātu uz Parīzi, Londonu, nevis lopu vagonos uz Sibīriju,” sarunas saturu ar V. Putinu atstāstīja V. Vīķe Freiberga.

Jau ziņots, ka pēdējā laikā radikāli pasliktinājušās Rietumvalstu un Krievijas attiecības. Pēdējais solis, kas radīja sašutumu Rietumvalstu sabiedrībā, bija “Malaysia Airlines” lidmašīnas notriekšana, kuru prokrieviskie separātisti veica ar Krievijas piešķirtu raķeti.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas