Viesistabā atrod lapsu

0 komentāri

Babītes novadā ir neliels ciemats ar nosaukumu Cielavas, kas atrodas tik tuvu mežam, ka cilvēki, šķiet, jau saraduši ar meža zvēru apciemojumiem. Viena lieta, ja nelūgtais ciemiņš ir pagalmā, bet pavisam cita – ja tas jau nāk iekšā mājā.

Cielavu iedzīvotājs Kaspars stāsta, ka lapsas tuvējā apkārtnē esot bieži viesi, taču viņš nekad neesot domājis, ka kādu no šiem ciemiņiem nāksies ieraudzīt savā viesistabā, rokoties pa cukura trauku. Taču tieši tā šodien arī noticis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā jau nopratāt – draugi paši sazvanījuši glābējus, savukārt Kaspars kopā ar draudzeni devies prom no mājas – drošs paliek nedrošs. Ugunsdzēsēji savukārt ātri vien atbraukuši un sabijušos kūmiņu atraduši Kaspara dzīvojamajā istabā.

Ugunsdzēsējs stāsta – rudais zvērs esot pusaugu lapsēns, kurš droši vien meklējis kādu garšīgāku kumosu. Taču rezultātā vienkārši izbiedējis cilvēkus, pats nobijies un arī mājas kārtību mazliet sajaucis – apgāzis vāzi un izbēris cukurtrauku. Mēs savukārt dodamies līdzi glābējiem, lai redzētu, kā lapsa atkal nonāk brīvībā. Puiši dzīvnieku aizved gabaliņu prom no ciemata, lai viņš atkal neatgrieztos pie cilvēkiem un pēc tam palaiž vaļā.

Galu galā mazā lapsa radīja smaidu gan ugunsdzēsēju, gan paša kaspara, kurš, ticis no nelūgtā ciemiņa vaļā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas