Viesistabā atrod lapsu

0 komentāri

Babītes novadā ir neliels ciemats ar nosaukumu Cielavas, kas atrodas tik tuvu mežam, ka cilvēki, šķiet, jau saraduši ar meža zvēru apciemojumiem. Viena lieta, ja nelūgtais ciemiņš ir pagalmā, bet pavisam cita – ja tas jau nāk iekšā mājā.

Cielavu iedzīvotājs Kaspars stāsta, ka lapsas tuvējā apkārtnē esot bieži viesi, taču viņš nekad neesot domājis, ka kādu no šiem ciemiņiem nāksies ieraudzīt savā viesistabā, rokoties pa cukura trauku. Taču tieši tā šodien arī noticis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā jau nopratāt – draugi paši sazvanījuši glābējus, savukārt Kaspars kopā ar draudzeni devies prom no mājas – drošs paliek nedrošs. Ugunsdzēsēji savukārt ātri vien atbraukuši un sabijušos kūmiņu atraduši Kaspara dzīvojamajā istabā.

Ugunsdzēsējs stāsta – rudais zvērs esot pusaugu lapsēns, kurš droši vien meklējis kādu garšīgāku kumosu. Taču rezultātā vienkārši izbiedējis cilvēkus, pats nobijies un arī mājas kārtību mazliet sajaucis – apgāzis vāzi un izbēris cukurtrauku. Mēs savukārt dodamies līdzi glābējiem, lai redzētu, kā lapsa atkal nonāk brīvībā. Puiši dzīvnieku aizved gabaliņu prom no ciemata, lai viņš atkal neatgrieztos pie cilvēkiem un pēc tam palaiž vaļā.

Galu galā mazā lapsa radīja smaidu gan ugunsdzēsēju, gan paša kaspara, kurš, ticis no nelūgtā ciemiņa vaļā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas