Vientuļie seniori aicina Ziemassvētku laikā nesūkstīties par dzīvi un meklēt optimismu

0 komentāri

Ziemassvētku laiks vairumam ģimeņu ir kopā būšanas laiks, bet simtiem vientuļo pensionāru svētkus sagaida sociālas aprūpes centros, kur ne visus vecos ļaudis apmeklē tuvinieki.

Rīgas pansionāta Mežciems aprūpējamie gan cenšas Ziemassvētku laikā par dzīvi pārāk nesūdzēties un aicina to nedarīt arī citus.

Inārs Vinte sociālas aprūpes centrā Mežciems šogad sagaida 40. Ziemassvētkus – jau tik ilgi 1.grupas invalīds centru sauc par savām mājām. Saglabāt optimismu, palīdzot vaļasprieks, fotografēšana un ticība dievam.

Ziemassvētki ir pārdomu laiks, kad daudz jāgremdējas atmiņās par to, kas bijis un pārdomās par kā būt jābūt.

Uz atvadām Inārs piekodina TV3 ziņām, lai atbildīgajiem dienestiem pavēsta, ka jau sešus gadus viņš gaida sev jaunus ratiņus, jo vecie sen kļuvuši par mazu. Tā būtu ļoti gaidīta Ziemassvētku dāvana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas