Vientuļai māmiņai un viņas diviem dēlēniem nepieciešama apkārtējo palīdzība

12 komentāri

Lūgums palīdzēt māmiņai no Aizputes, kura viena audzina divus dēliņus (3 un 9 gadus vecus). Ģimenei ir piešķirts trūcīgās ģimenes statuss, vēsta ieraksts labdarības organizācijas Labdaris.lv mājaslapā.

”Diemžēl ģimenei nav finanses, lai iegādātos neirologa izrakstītos medikamentus vecākajam dēliņam. Bērniņam šobrīd ir veselības problēmas, mēs varam palīdzēt, lai atvieglotu bērniņa ikdienu. Puisītim nepieciešami medikamenti.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vienīgā viņu iztika ir no valsts maksātajiem uzturlīdzekļiem un bērnu naudas. Medikamentu izmaksu kopējā summa ir 60 eiro. Ģimenei šī summa ir par lielu, lai varētu medikamentus iegādāties paši saviem spēkiem. Lūdzam palīdzēt, sniedzot finansiālu atbalstu,” aicina organizācija.

Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ. Nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377

Tālrunis: +371 22442000
E-pasts: labdaribaslapa@gmail.com
www.labdaribaslapa.lv

12 komentāri

TOP komentāri

 • Zita
  +4

  Zita

  Vai tad tiešām pašvaldība nevar atrast līdzekļus,nav taču tūkstoši!!!

  02.12.2015 11:00

 • ento
  +3

  ento

  Vai vispār Latvijā kāds zin, kā dzīvo sievietes,kuras vienas audzina bērnus?! Vai šim sievietēm nevajadzētu papildus palīdzēt? Ir taču mātes,kuras vienas audzina 3 un pat vairāk bērnu!

  02.12.2015 11:34

 • LoLfail
  +3

  LoLfail

  Vispār jau pašvaldība var pieņemt lēmemu un kompensēt bērnam vajadzīgos medikamentus, jo mātei ir piešķirts trūcīgā statuss. Tā jau nu nav, ka nekādus pabalstus trūcīgie nesaņem.

  02.12.2015 11:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas