Viens miljons eiro sver nepilnus 23 kilogramus

1 komentārs

Viens miljons eiro sver nepilnus 23 kilogramus, tas tika noskaidrots šodien Rīgā, uzņēmēju atbalsta programmas atklāšanā. Naudas glabātavā miljons eiro tika sapakots paciņās pa tūkstoš dažāda nomināla banknotēm katrā. Tad apsardzes dienesta darbinieki šo naudu lika uz svariem.

Nosverot secināts, ka miljons eiro banknotēs ar nominālu 50, 20 un 10 eiro – sver 22 kilogramus un 860 gramus. Un tieši tādu kaudzi naudas speciālisti iesaka vizualizēt uzņēmējiem, kas piedalīsies Academia un Swedbank biznesa veicināšanas programmas konkursā Pirmais miljons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, konkursa uzvarētājiem tiks dāvināts nevis šodien nosvērtais miljons, bet gan mācību kurss par to, kā miljonu nopelnīt pašiem.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas