Vienprātības par pedagogu algu reformu nav! Bezcerība iestājusies pirmsskolas pedagogu vidū

0 komentāri

Saspringtā gaisotnē šodien aizritēja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības padomes saruna ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski par jauno pedagogu atalgojuma modeli.

Domstarpības valdīja gan par aprēķiniem, – par cik tad īsti saskaņā ar jauno modeli no 1. septembra varētu pieaugt skolotāju algas, gan par gaidāmo atalgojuma samazinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pierīgas skolas, kurās atalgojums varētu sarukt 1300 pedagogiem, joprojām cer uz kompromisu, bet ir gatavas arī radikāliem soļiem.
kāda pamata.

Tikmēr teju bezcerība iestājusies pirmsskolas pedagogu vidū. Viņi norāda, ka tiek šķelti bērnudārzu kolektīvi, jo tiem skolotājiem, kuri strādā ar piecgadīgiem un sešgadīgiem bērniem, atalgojums no 1. septembra augs, bet pārējiem algas pielikums tiek solīts tikai no 1. janvāra.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas