Vienīgā ģimenes apgādātāja, kura nonākusi slimnīcā, lūdz apkārtējo palīdzību

20 komentāri
Vienīgā ģimenes apgādātāja, kura nonākusi slimnīcā, lūdz apkārtējo palīdzību
FOTO: LETA

”Ilga no Engures novada uzņēmusies rūpes ne tikai par savu nepilngadīgo bērnu, bet arī meitu, kura šobrīd pati nestrādā. Meita ir otrā mazuļa gaidībās, kas nozīmē, ka Ilgai jāparūpējas arī par septiņgadīgo mazdēliņu. Diemžēl apstākļi ir tādi, ka sieviete bez apkārtējo palīdzības nespēj tikt galā,” vēsta Labdarības lapa.

”Strādājot par minimālo algu, Ilgai izdevies nodrošināt ģimeni ar elementārāko iztiku, nopirkt pārtiku, samaksāt par malku, elektrību, transportu uz darbu. Taču komunālajiem maksājumiem nav pieticis, un šobrīd izveidojies 300 eiro parāds. Turklāt Ilga palikusi bez darba. Sieviete pārdzīvo, ka nākas lūgt palīdzību, taču neredz citu iespēju kā situāciju atrisināt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Kamēr sazinājāmies ar sociālo dienestu, lai noskaidrotu visu par ģimeni, šai ķibelei pievienojusies vēl viena liksta – Ilga krita, laužot gūžas kaulu. Slimnīcā atrodas jau septīto dienu un nav zināms, cik dienas vēl tur būs jāuzturas. Maksa par vienu diennakti slimnīcā ir 10 eiro. Ņemot vērā, ka naudas nav un lauztās gūžas atveseļošana vēl uz laiku atņems iespēju meklēt jaunu darbiņu, lūdzam palīdzēt Ilgas ģimenei pārvarēt šo grūto brīdi, sniedzot finansiālu atbalstu,” vēsta labdarības organizācija.

Rekvizīti ziedojumiem:

Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377
Pamatojums: Ilgai no Engures novada

20 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  +13

  Ieva

  Vai gadījumā palīdzība nebija jāprasa pirmkārt meitas abu bērnu tēvam vai varbūt tēviem??? un ja palīdzību tur nav ko prasīt, tad šajā situācijā palīdzība sociālajās struktūrās bija laicīgi jāmeklē meitai PAŠAI, nevis jāuzkrauj savas problēmas mātei... vai arī klasiskais gadījums, ka meita izrādās cilvēks ar īpašām vajadzībām, saprotiet pareizi - man nav nekas pret šādiem cilvēkiem, bet ir ļoti negatīva tendence - tieši šie ļaudis bieži vien ir ļoti naski uz bērnu taisīšanu, bet absolūti bezpalīdzīgi , kad šie bērni (ļoti bieži tādi paši īpašie) ir jābaro, jāaudzina un jāskolo... Man pašai ir 5 bērni , kurus lielā mērā audzināju viena, tomēr iztikām bez palīdzības lūgšanas un savai mātei tieši otrādi - ES palīdzēju, nevis ko gaidīju no viņas - un domāju, ka mans piemērs būs paraugs arī maniem bērniem :)

  23.10.2015 14:46

 • Ieva
  +11

  Ieva

  Nu, septiņi gadi starpā NAV katru gadu... bet jāpiekrīt - meitai ir jābūt kaut minimāliem ienākumiem 1) kaut vai bērnu nauda par 7 gadīgo,
  2) + vismaz 75 eiro mēnesī, kas ir MINIMĀLĀ VALSTS NODROŠINĀTĀ UZTURLĪDZEKĻU SUMMA, gadījumā, ja bērna tēvs nedod nekādus līdzekļus
  3) vai tad tā meita nekad nav strādājusi, ja nav pat bezdarbnieka pabalsta vai dekrēta naudas??? tad nu tiešām nebija gudri plānot vēl bērnus....

  23.10.2015 14:36

 • LASTOČKA
  +7

  LASTOČKA

  Labdien! Lai griežas soc dienestā, tas palidz , ja cilvekam kāda nelaime. Tāpat ir sabiedriskie darbi , kur atreķina paradus par dzivokli, tapat taču ir tas iztikas pakas. Nu nevajag krist izmisuma. Palidz sociķi ar par slimnicu samaksat.

  23.10.2015 14:51

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas