Vielielākā balsotāju aktivitāte šodien galvaspilsētā Rīga

0 komentāri

Atsevišķos iecirkņos te ne tikai runā par divreiz lielāku aktivitāti kā iepriekšējās vēlēšanās, bet šodien liels izaicinājums bija arī balsotgribētāju rindas, kas stiepās pat ārā uz ielas

Nepārtrauktas rindas ārpus Rīgas centra balsošanas iecirkņiem stiepās visas dienas garumā, un cilvēki tajās pavadīja vidēji 20 minūtes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktivitāte iecirknī Rīgas 1.Valsts ģimnāzijā bija tik liela, ka tur nobalsoto biļetenu urna ap vakaru bija pārpildīta un atnesta jauna.

Galvaspilsētā viena no lielākajām balsotāju aktivitātēm bija arī tirdzniecības centrā Spice, tur urna ar biļeteniem tika nomainīta jau četros pēcpusdienā.

Kādu balsošanas biļetenu cilvēki ieliek aploksnē, varēja redzēt diezgan viegli, jo balošanas kabīnes nebija aizsegtas, taču balsotāji neapmierinātību par to nepauda. Cilvēki balsoja ātri, liecinot – izvēle izdarīta mājās un nebija pēdējā mirkļa izšķiršanās.

Savukārt no vēlētājiem Ķengaragā var dzirdēt ļoti dažādu partiju nosaukumus, par ko nobalsots.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas