Zolitūdes traģēdija ir modelis visai valstij, jo neviens nevēlas atbildēt, uzskata Burvis

2 komentāri

Pirms nepilniem diviem gadiem notikusī Zolitūdes traģēdija ir modelis visai Latvijas valstij, un izmeklēšanas komisijas darbs liecina par daudzu politiķu bailēm no atbildības, uzskata biedrības Zolitūde 21/11 pārstāvis Imants Burvis.

Runājot par parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbu un to, ka var netikt apstiprināt gala ziņojums. Burvis norāda, ka tas liecina par partiju bailēm. Acīmredzot daudzus izbiedējis iepriekš publiskotais saraksts ar politiķiem, kuri ir morāli atbildīgi par notikušo traģēdiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņaprāt, pie šādas bezatbildības, kāda ir valstī, Zolitūdes traģēdija ir modelis visai Latvijas valstij, jo neviens nevēlas atbildēt.

Burvis norāda, ka būvniecības likumi ir laboti bez sajēgas par sekām, ko tas rada, un problēma ir arī tā, ka Saeimā lielai daļai deputātu nav izpratnes par juridiskiem jautājumiem.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • to qwerty
  0

  to qwerty

  Ieklausījies, ko viņš teica?

  13.10.2015 00:45

 • qwerty
  0

  qwerty

  Es atvainojos, bet Burbis būtu īstais cilvēks, kurš runātu par valsts politiku, sistēmu utt.? Pats bija deputāts un vai lietas labā ir ko darījis?

  12.10.2015 19:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas