Zīle par geju likumu: Esam pret

1 komentārs

Nacionālā apvienība (NA) un Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir vienisprātis, ka Latvijai nevajadzētu sekot kaimiņu igauņu piemēram un atļaut viendzimuma partnerattiecību reģistrāciju.

”Mūsu viedoklis ir pret tādu risinājumu, kāds ir pieņemts Igaunijā,” sacīja NA pārstāvis Roberts Zīle. Savukārt LRA līderis Mārtiņš Bondars sacīja, ka ”mēs esam par tradicionālu ģimeni, nediskriminējot nevienu indivīdu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Igaunijas parlaments ceturtdien apstiprinājis pretrunīgi vērtēto partnerattiecību likumu. Ja Igaunijas prezidents izsludinās partnerattiecību likumu, tas stāsies spēkā 2016. gadā. Likums paredz, ka cilvēki, kas dzīvo kopā neprecējušies, varēs reģistrēt savas partnerattiecības un līdz ar to noregulēt savstarpējās juridiskās attiecības. Atbilstoši likumprojektam savu kopdzīvi varēs reģistrēt arī viendzimuma pāri.

Tikmēr Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš stingri ievēros Satversmes 110. pantu, kas nosaka, ka valsts aizsargā un atbalsta laulību, – savienību starp vīrieti un sievieti, sacīja prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Skaisti
    0

    Skaisti

    Prezidents rīkojas, kā prezidentam jārīkojas! Jūsu Ekselence Andra Bērziņa kungs, Jūs esat lieliks, pateicamies par Jūsu nostāju, kādai tai ir jābūt un kādu to pilnībā saprata visa pasaules sabiedrība pēcpasaules kara laikā, jo noprata kādēļ sākās pasaules karš un kas spēj līdz tam novest, kuru ierakstīja Latvijas Republikas Satversmē ar svētu nolūku, lai visām nākamajām paaudzēm būtu sapratne un vadlīnijas, pie kā turēties dzīves laikā! Ar cieņu un laba vēlējumiem, lasītājs

    09.01.2015 19:26

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas