Zīle par geju likumu: Esam pret

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Nacionālā apvienība (NA) un Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir vienisprātis, ka Latvijai nevajadzētu sekot kaimiņu igauņu piemēram un atļaut viendzimuma partnerattiecību reģistrāciju.

“Mūsu viedoklis ir pret tādu risinājumu, kāds ir pieņemts Igaunijā,” sacīja NA pārstāvis Roberts Zīle. Savukārt LRA līderis Mārtiņš Bondars sacīja, ka “mēs esam par tradicionālu ģimeni, nediskriminējot nevienu indivīdu”.

Igaunijas parlaments ceturtdien apstiprinājis pretrunīgi vērtēto partnerattiecību likumu. Ja Igaunijas prezidents izsludinās partnerattiecību likumu, tas stāsies spēkā 2016. gadā. Likums paredz, ka cilvēki, kas dzīvo kopā neprecējušies, varēs reģistrēt savas partnerattiecības un līdz ar to noregulēt savstarpējās juridiskās attiecības. Atbilstoši likumprojektam savu kopdzīvi varēs reģistrēt arī viendzimuma pāri.

Tikmēr Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš stingri ievēros Satversmes 110. pantu, kas nosaka, ka valsts aizsargā un atbalsta laulību, – savienību starp vīrieti un sievieti, sacīja prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Skaisti
    0

    Skaisti

    Prezidents rīkojas, kā prezidentam jārīkojas! Jūsu Ekselence Andra Bērziņa kungs, Jūs esat lieliks, pateicamies par Jūsu nostāju, kādai tai ir jābūt un kādu to pilnībā saprata visa pasaules sabiedrība pēcpasaules kara laikā, jo noprata kādēļ sākās pasaules karš un kas spēj līdz tam novest, kuru ierakstīja Latvijas Republikas Satversmē ar svētu nolūku, lai visām nākamajām paaudzēm būtu sapratne un vadlīnijas, pie kā turēties dzīves laikā! Ar cieņu un laba vēlējumiem, lasītājs

    09.01.2015 19:26

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas