Zīle: Ja Āboltiņa tiks pie amata, tā būs politiskā vājuma pazīme

0 komentāri

”Tā ir politiskā spēka atbildība. [..] Ja ”Vienotība” izvēlēsies šo ceļu iet [Solvitai Āboltiņai piešķirt kādu nozīmīgu amatu – red.], tad Latvijas sabiedrība to vērtēs nākotnē,” uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle (”Nacionālā apvienība”).

”Mēs [”Nacionālā apvienība” – red.] nenoliedzam, ka Solvita Āboltiņa nespēj vadīt vai nav kompetenta, taču jautājums ir politisks,” sacīja R. Zīle. Viņš skaidroja, ka amata piešķiršana vēlētāju svītrotajai S. Āboltiņai būtu ”politiskā vājuma pazīme”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka šajās Saeimas vēlēšanās Solvita Āboltiņa ir viena no visvairāk svītrotajām politiķēm. Viņu izsvītrojuši 6289 vēlētāju. Tikmēr Ministru prezidente Laimdota Straujuma sacīja, ka “Āboltiņa ir spēcīgs organizators, un kāpēc lai mēs šo resursu neizmantotu”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas