Zīle akcentē, kam būs jānes politiska atbildība par bēgļu krīzi

1 komentārs

Kādam būs jāuzņemas politiska atbildība par bēgļu krīzi, un tā būs Eiropas Komisijas vadība, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauda Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

Tāpat eiroparlamentārietis pauda viedokli, – ja Eiropas Savienības līmenī būs skaidrs, kā risināt bēgļu jautājumu, tad arī Latvijā partijas spēs atrast kompromisu. Viņš pauda, ka runa ir gan par bēgļu skaita sadalījumu, gan integrāciju. ”Baidīt par to, ka Latvija paliks izolācijā, mums nedraud. [..] Tas ir pārspīlēti,” sacīja R. Zīle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis paziņojis, ka šodien nedosies uz Briseli, kur norisināsies ES iekšlietu ministru tikšanās. Ministra vietā Latviju sanāksmē pārstāvēs pastāvīgā Latvijas pārstāve Eiropas Savienībā Ilze Juhansone. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar faktu, ka Latvijai nav savas nostājas bēgļu jautājumā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vadims Kislovs
    +1

    Vadims Kislovs

    labi-pat ja pieņem tos dažus simtus ko apsolījām tad pirms viņu pieņemšanas rūpīgi katrs jāizfiltrē un tiem jāparakstās ka ievēros LV mentalitāti , LV tautas intereses un kā mazturīgiem jāparakstās personīgi par katru uzturēšanās naudas nodošanu tieši uz rokas nevis pārskatījumā + ka obligāti iesaistīsies darbā,dos ieguldījumu LV ekonomikā bet ja ne - tur ir robeža un deportācija ar zimogu passē !!!

    14.09.2015 10:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas