Zemkopības ministrijā ir radīts blēžu inkubators, pauž deputāti

0 komentāri

”Zemkopības ministrijā ir radīts blēžu un krāpnieku inkubators” – tas bija viens no viedokļiem, kas šodien izskanēja Saeimā, kur tika uzklausīts Valsts kontroles ziņojums par Āfrikas cūku mēra apkarošanai piešķirtā finansējuma izlietojumu.

Valsts kontrole turpina uzstāt, ka ne visi no slimības ierobežošanai papildu atvēlētajiem 13,9 miljoniem eiro tērēti ekonomiski un lietderīgi.

Tikmēr zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pārmeta Valsts kontrolei pārlieku lielu birokrātiju un aicināja revidentus klātienē aplūkot saimniecības, kur cūkkopji asarām acīs dedzinājuši savus lopus.

Vai cilvēcība deputātu izpratnē var kalpot par pamatu Ministru kabineta noteikumu un likumu neievērošanai un vai tik tiešām valsts kompensācijas ļāvušas iedzīvoties atsevišķām cūkkopju saimniecībām.

Vairāk skaties LNT Ziņās šovakar plkst. 20.00.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas