Zatlers: Jāvērtē, vai Ždanokas partijas reklāmas nav aicinājums uz vardarbību

0 komentāri

Tieslietu ministrijai jau tagad būtu jādod atzinums, vai Latvijas Krievu savienības priekšvēlēšanu reklāmas nav aicinājums uz vardarbīgu valsts sadalīšanu, intervijā raidījumā ”900 sekundes” pavēstīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs un eksprezidents Valdis Zatlers.

Jāatgādina, ka Tatjanas Ždanokas pārstāvētās Latvijas Krievu savienības priekšvēlēšanu reklāmās Latgale ir pielīdzināta Krimai. Reklāma vēstīja, ka Latgalei ir jāsadodas rokās ar šo Ukrainas anektēto teritoriju.

Latvijas Krievu savienība, kuru vada Tatjana Ždanoka, var darboties likuma ievaros, taču, līdzko šis spēks sāks aicināt uz vardarbīgu valsts sadalīšanu, ir jārīkojas Drošības policijai, norādīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs V. Zatlers.

Cīņā par cilvēku prātiem Latvija kā maza valsts diez vai spēj uzvarēt Krieviju ar 140 miljoniem iedzīvotāju, atzina V. Zatlers. Tādēļ šajā jomā Latvijai būtu jāsolidarizējas ar Poliju, Somiju un pārējām Baltijas valstīm,

Tāpat intervijā V. Zatlers pauda, ka militāro draudu Latvijai pašlaik nav un, vērtējot no militārā aspekta, Latvija ir patlaban ir vairāk gatava stāvēt pretī agresoriem nekā, piemēram, pirms sešiem mēnešiem. V. Zatlers skaidroja, ka pēdējo mēnešu laikā ir darīts daudz valsts iekšienē, un šos darbus ir atzinīgi novērtējuši arī NATO partneri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas