Vīķe-Freiberga: Putina uzvedība labu laiku ir izgājusi ārpus rāmjiem

0 komentāri

Vladimira Putina aina kļūst aizvien skaidrāka, un viņa uzvedība jau labu laiku ir izgājusi ārpus rāmjiem. Tā LNT raidījumā “900 sekundes” norāda Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Pat tādi Rietumu politiķi, kas ļoti negribīgi skatās realitātei acīs dažādu iemeslu dēļ, tostarp ekonomisko inbterešu dēļ, ir spiesti atzīt, ka ar Putina kungu ir problēmas, stāsta eksprezidente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīķe-Freiberga uzskata, ka Latvijai ir nopietni jāskatās uz savu drošību. “Cik es noprotu, tas tiek arī darīts, jo citādāk nemaz nevar,” tā viņa.

Tāpat eksprezidente norādīja, ka attiecībā uz starptautiskajiem notikumiem, tostarp Krieviju Krimas aneksijas gadījumā, Latvijas politiķiem, tostarp premjera, saeimas priekšsēdētāja, ministriem, ir jabūt skaidrai nostājai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas