Vīķe-Freiberga atklāti runā Suņu būdā: Aizbraucēji grib, lai citi sakārto Latviju viņu vietā

28 komentāri

Bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tāpat kā deputāts Artuss Kaimiņš ik pa laikam saņem vēstules no aizbraukušiem latviešiem, kas tagad dzīvo un strādā ārzemēs. Viņi uzdod jautājumu – kad reiz Latvijā vide būs tik sakārtota, ka šeit varēs atgriezties. Iespējams, daudzi ir gaidījuši citādāku atbildi, taču Vīķe-Freiberga saka, – nav jāgaida, ka kāds visu sakārtos viņu vietā, bet jādara tas pašiem.

Gaidot, kad varēs Latvijā atgriezties, cilvēki ir ieņēmuši pozīciju, kad rūpes par to, lai tas varētu notikt, tiek uzliktas uz citu pleciem. “Tie citi strādās, svīdīs, pūlēsies. Mans tēvs un vectēvs bija gatavi iet cīņā un krist, pazaudēt visu, lai iegūtu jaunsaimniecību, kur celmus lauzt. Tagad to visu atmet – lai tie citi, mori, to sakārto, un tad mēs atbrauksim atpakaļ,” tā Artusa Kaimiņa Suņu būdā pauda Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

28 komentāri

TOP komentāri

 • Tā nav
  +23

  Tā nav

  Neko viņi negaida! Jo NEATGRIEZĪSIES! Un PATS šajā valstī neko neizdarīsi! Neievēlēja Āboltiņu, bet kur viņa tagad atrodas??? Nu, tad jau jāiet karot ar valdošo kliķi!!! Jārīko nemieri, vai KĀ?

  13.12.2015 15:25

 • Sarmīte Rozentāle
  +22

  Sarmīte Rozentāle

  arī mans dēls ar ģimeni ir prom,bet viņi NEGRIBĒJA aizbraukt,NEGRIBĒJA!!!Tās bija asaru jūras ko viņi izraudāja TUR,kamēr pierada,kamēr iedzīvojās,bet viņi gribēja dzīvot un TUR viņi tāpat strādā ar melnu muti kā strādāja šeit,bet atšķirība ir tajā ka tur vismaz par darbu MAKSĀ,bet šeit....un tālāko KUNGI negrib dzirdēt,bet maļ savu maļamo,parasto tautu jau nelaidīs pie mikrofona...bet mums ARĪ būtu ko teikt

  13.12.2015 15:49

 • Juris
  +19

  Juris

  Ko tad Vaira neadgriezies Padomju laikä!!!!??????????? Tie,kas tad ciiniijäs nu ir spiesti aizbraukt tagad Jüsu elites saväriitäs putras deelj.Tev taisniiba "nata". Ar adgrießanos tie rakstiitäji domäja-normälu darbu un tä samaksu. Visi jau neraksta kapeec aizbraukußi...

  13.12.2015 15:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas