Vides ministrs ir soļa attālumā no demisijas, uzskata Straujuma

0 komentāri
Vides ministrs ir soļa attālumā no demisijas, uzskata Straujuma
FOTO: LETA

Vides un reģionālās attīstības ministrs (VARAM) Kaspars Gerhards ir soļa attālumā no demisijas pieprasījuma, tā otrdien, 16. jūnijā, žurnālistiem atzina premjerministre Laimdota Straujuma. Pār Gerhardu pēdējās nedēļās vēlies kritikas vilnis pēc gadījuma, kad viņš ar dienesta auto uzbrauca kādai sievietei, kura piedalījās publiskā pasākumā.

Jāpiebilst, ka viņš ir jau otrais ministrs pēdējo nedēļu laikā, kurš ”izsaukts uz paklāja” pie valdības vadītājas. Nesen Straujuma norādīja, ka veselības ministrs Guntis Belēvičs nonācis interešu konfliktā, kad Farmācijas jomas konsultatīvajā padomē iecēla pats savu dēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veselības ministrs Guntis Belēvičs

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Man premjere norādīja, ka tas ir interešu konflikts, nevis mantiskas dabas rakstura – neviens jau netiek atalgots. Bet nedrīkst pieņemt lēmumus nekādus attiecībā par radiniekiem. Un tad, kad man premjere to teica, es tajā pašā dienā šo kļūdu izlaboju, un es atzīstu, tas nebija pareizi.

Savukārt vides ministrs akcentē, ka šis bijis pirmais ceļu satiksmes negadījums viņa mūžā. Kaut Gerhards saņēmis ne mazumu kritikas par savu neiecietīgo rīcību, viņš šo gadījumu neuzskata par pamatu atkāpties no amata.

Valdības vadītāja Laimdota Straujuma, kura ar abiem ministriem pārrunājusi viņu rīcību, īpaši skarbi vērtē Gerharda nodarījumu. Straujuma atzina, ka prasītu ministra demisiju, ja viņam būtu vēl kādi pārkāpumi.

Tikmēr par Belēviča gadījumu Straujuma izteicās stipri saudzīgāk, jo viņš premjeres prasību novērst interešu konfliktu ir izpildījis, atceļot savu lēmumu par dēla iecelšanu Farmācijas konsultatīvajā padomē.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas