VIDEO! Jurģis Liepnieks par Māri Kučinski: Ir grūti atrast lielāku “izdaboņu”!

2 komentāri

Savulaik ar Tautas partijas dibinātāju Andri Šķēli saistītais polittehnologs Jurģis Liepnieks savos izteikumos par Māri Kučinski ir diezgan skarbs. Viņš Māri Kučinski raksturo šādi: “Ir grūti atrast lielāku populistu, “izdaboņu”, cilvēku, kurš cenšas visiem būt labs.” Tāpat arī Liepnieks ir pārliecināts, ka no Kučinska nav gaidāmi nepopulāri lēmumi.

Jurģis Liepnieks Kučinski raksturo arī kā ļoti bailīgu un piesardzīgu, ka no viņa nav gaidāmas nekādas reformas, virzība un vīzija. Kopumā viņš uzskata, ka šī nav nekāda laba ziņa, kas varētu iedvesmot cilvēkus vai dot kādu cerību uz kaut ko. Viņš arī izsaka bažas, ka salīdzinājumā ar Kučinski Straujuma likšoties kā ļoti cienījama Ministru prezidente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video:

 

Vairāk par Māri Kučinski un viedokļiem par viņu skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
  +1

  Anna

  iztapoņa -tāds , kas iztop visiem. Iztapšana= izpatikšana. Izdabonis- jūsu žurnaļugiņu jaunvārds. Vai tiešām visi ir tādi gudreļi?

  17.01.2016 21:48

 • ES
  +1

  ES

  Grūti?Varbūt jāpaskatās spogulī.

  15.01.2016 17:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas