Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus, uzskata Ušakovs

1 komentārs

”Varas degradācija Latvijā strauji uzņem apgriezienus. Aizgājušās valdības darbu raksturo nebeidzamas intrigas, neiedomājama augstprātība pret valsts iedzīvotājiem, pilnīga nevērība pret savas valsts interesēm, kā arī ārkārtīga korupcija,” tā savā Facebook profilā raksta Rīgas mērs Nils Ušakovs. 

”Par šīs valdības fināla akordu kļuva ministru atalgojuma pacelšana par 800 eiro, kamēr bērnu pabalsti tika celti par nieka dažiem eiro. Premjera atkāpšanās, jo īpaši veids, kādā tā notika, kļuva par loģisku noslēgumu visam šīs valdības darbam.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
FOTO: LETA

FOTO: LETA

Varas degradācija turpināsies vēl straujāk, ja Valsts prezidents Raimonds Vējonis neieņems aktīvu nostāju jaunās valdības veidošanā. Valsts galvai nav tiesību vienkārši gaidīt, kad esošais bezformīgais galerts ”Vienotības” vadībā norimsies un izspļaus nākamo kandidātu. Prezidentam ir pašam jābīda uz priekšu jaunās valdības veidošana. Citādāk varas degradācijas process kļūs neatgriezenisks.

”Šajā attēlā ir tiešs un neizdomāts citāts no Laimdotas Straujumas uzstāšanās angļu valodā. Šis citāts ļoti precīzi raksturo visu, kas notiek ar valdību,” pauž Ušakovs.

FOTO: Facebook/Nils Ušakovs

FOTO: Facebook/Nils Ušakovs

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Ušakova komentārs ir patiess, bet ar Rigu jau nav daudz labāk, tur darbojas lidzigi ar smaidiem un liekulību.

    11.12.2015 13:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas