Valsts pārvaldē maz reālā darba darītāju, pauž Krieviņš

1 komentārs

Kvalitāte valsts pārvaldē pēdējo gadu laikā ir kritusies, un patlaban 13% amatu valsts pārvaldē ir novirzīti uz kontroli, kas neesot pareizi, intervijā raidījumā 900 Sekundes pauž Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

“Ja mēs paskatāmies uz klasificēto amatu sastāvu, tad 13% no valsts pārvaldē klasificētajiem amatiem ir novirzīti uz kontroli un uzraudzību. Tas nozīmē, ka mēs kontrolējam un uzraugam, bet tā reālā darba darītāju – to, kas sagatavo normatīvos aktus, plānošanas dokumentu, ir krietni mazāk, gandrīz divas reizes mazāk,” stāsta M. Krieviņš. “Jautājums – ar ko valsts pārvalde nodarbojas, un vai tiešām mums vajag tik daudz kontroles? Tas liecina zināmā mērā par nevēlēšanos uzņemties atbildību par tām lietām, ko tad tu esi sastrādājis” viņš akcentē.

Tāpat Valsts kancelejas vadītājs pauž, ka valsts ierēdņiem nākamgad algu nepalielinās un ka jaunas štata vietas netiks veidotas.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Kaut nu jaunajam cilvēkam izdotos ieviest kārtību vismaz vienā Augeja stallī.

    29.09.2015 14:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas