Valsts kontroliere: Rīgas pašvaldībā ir ļoti daudz institūciju, kas neapmierina iedzīvotājus

1 komentārs

Rīgas pašvaldībā ir daudz institūciju un uzņēmumu, piemēram, Rīgas satiksme un Rīgas namu pārvaldnieks, kuru darbs neapmierina iedzīvotājus un par kurām Valsts kontrole saņem sūdzības, intervijā 900 sekundes sacīja Valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Lielāka savā pakļautībā esošo institūciju un uzņēmumu kontrole būtu jāuzņemas pašai Rīgas domei, kas ir pašvaldības uzņēmumu akcionātrs, sacīja E. Krūmiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts kontroliere sašutusi par nekārtībām Rīgas satiksmē un vadības attieksmi

Rīgas pašvaldības uzņēmumā Rīgas satiksme ir virkne nekārtību, kuras uzņēmuma vadība nav nedz novērsusi, nedz sniegusi skaidrojumu par tām Valsts kontrolei, intervijā 900 sekundes sacīja Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Plašāk lasi te!

1 komentārs

TOP komentāri

  • :)
    0

    :)

    kontroliere pat pēc kontroles spēj tik manevret ar frāzēm- es uzskatu, man liekas, nepārliecina.... tiešu skaitļu , faktu nav, toties acimredzot ir valsts pasutijums riet uz konkrētiem " mērķiem" lai panāktu zināmu sabiedrisko domu

    20.01.2015 15:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas