Valdības uzspiedošā attieksme bēgļu uzņemšanā ir pazemojoša tautai, uzskata Ulmanis

1 komentārs

Latvijas sabiedrībā negatīvas attieksmes pret uzņemamajiem bēgļiem nav – tāda ir politiķu nostādnēs, uzskata eksprezidents Guntis Ulmanis.

Komentējot bēgļu jautājumu, bijušais prezidents norāda, ka Latvijai būtu svarīgāk atrisināt tautiešu aizbraukšanas problēmu, nevis satraukties par pāris simtiem iebraucēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ulmanis nešaubās, ka Latvijas iedzīvotāji ir iejūtīgi un izpalīdzīgi, taču tajā pašā laika uzskata, ka šobrīd bēgļu jautājumā priekšplānā ir izvirzījies tehniskas dabas jautājums par to, cik viņi saņems, kur dzīvos un ko ēdīs.

“Protams, es saprotu, ja man mēģina uzspiest [viedokli], ka dodiet šim bēglim ēdienu, maksājiet tik daudz naudas, dodiet tādu dzīvokli un attiecieties pret viņu tā… Tas padara to mazliet pazemojošu tautai, kas uzņem bēgļus,” norāda Ulmanis.

Viņš uzskata, ka sabiedrībā nav negatīvas attieksmes pret bēgļiem – tāda ir politiķu uzskatos un nostādnēs. “Es nezinu, kā (bet tas būs jāizdara)… cilvēkiem izskaidrot to, ka pabalsts bēgļiem būs stipri lielāks nekā pabalsti un pensijas Latvijas iedzīvotājiem,” teic bijušais prezidents.

Intervija ar Gunti Ulmani:

1 komentārs

TOP komentāri

  • MILDA BREIVA
    +3

    MILDA BREIVA

    Tagad vismaz skaidri redzam kurš grib lai izdzīvojam, kurš- lai mirstam.

    11.09.2015 09:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas