Valdības līdzšinējo darbu var vērtēt kā “muļļāšanos”, uzskata arodbiedrības

0 komentāri

Valdības sociālie partneri grib redzēt enerģiskāku un mērķtiecīgāku valdību, kas vairāk respektē sabiedrības viedokli. Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība Straujumas līdzšinējo darbību uzskata par “muļļāšanos”, vēsta LNT Ziņas divos.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sen nebija redzējusi tik sliktu sadarbību ar sociālajiem partneriem, kāda tā bija ar Laimdotas Straujumas vadīto Ministru kabinetu, pauda savienības vadītājs Pēteris Krīgers. Arodbiedrību savienības priekšsēdētājs jo sevišķi asi kritizē valdības darbu, veidojot 2016. gada budžetu. Tāpat viņš atzina, ka ar katru ministru atsevišķi veidojusies laba sadarbība, bet, kopā sanākot, netika pieņemti svarīgi lēmumi. Tā dēļ, piemēram, kavējas Eiropas Savienības fondu līdzekļu apguve, tāpēc no jaunās valdības tiek sagaidīta izlēmība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Pēteris Krīgers, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadītājs:

No jaunās valdības vēlētos redzēt ļoti mērķtiecīgu, enerģisku darbību, komandas darbu – lai tik tiešām tie ministri, kas ir valdībā dažādos posteņos, strādātu viena komandiera vadībā un vienam mērķim. Šobrīd diemžēl tas nenotika. Tāpēc bija milzīga neizlēmība un tāda muļļāšanās.

Arodbiedrības gribētu redzēt stabilitāti nodokļu politikā, kā arī lai beidzot tiktu veiktas jau iepriekšējo valdību solītās strukturālās reformas valsts pārvaldē jeb izveidota efektīva un salīdzinoši neliela valsts pārvalde.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas