Vai neveiksmju vajātajiem politiķiem vajadzētu atgriezties uz politiskās skatuves?

0 komentāri

Politika ir tāds žanrs, kurā darbojas pēc principa – ja vien neesi gluži ”iesēdināts”, tad dažādu iemeslu pēc notiek mēģinājumi tajā atgriezties atkal, pauda žurnālists Māris Zanders.

Kā liecina Latvijas pieredze, politiķi nebaidās atkārtoti kandidēt vēlēšanās arī tad, ja aiz muguras ir kāda neveiksme, piemēram, izgāzies jauno vilcienu iepirkums. Plašāk par Latvijā pēdējā laikā piedzīvotajām nedienām ar iepirkumiem, piemēram, jaunu vilcienu vai fotoradaru iegādi, varat uzzināt šeit!

Žurnālists Māri Zanders uzskata, ka Latvijā dažādas politiķu neveiksmes nereti tiek asāk uztvertas nekā citās valstīs. ”Tas ir mēroga jautājums – Latvija ir tik maza valsts, ka mēs šīs neveiksmes ļoti sāpīgi gan izjūtam, gan uztveram,” pauda M. Zanders.

Pasaules praksē nav nekas neparasts, ka politiķi turpina savus profesionālos centienus arī pēc piedzīvotām neveiksmēm, norāda žurnālists. ”Piemēram, Francijas eksprezidents Nikolā Sarkozī vēlēšanās ieguva ļoti sliktu rezultātu, likās, ka viņš ir norakstīts, viņam bija skandālu vairāk nekā vajag, taču tas viņam netraucē atkal kandidēt,” pauda M. Zanders.

Problēma ir tajā, ka Latvijas politikā bieži neienāk jauni cilvēki, bet pārsvarā darbojas “vecais planktons”, pauda žurnālists. “Tagad ir tā, ka faktiski nekas nemainās,” viņš norādīja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas