Vai 224 krievu bojāeja aviokatastrofā neraisa tādu pašu emociju šalti kā citas aviokatastrofas? – Strautmanes jautājums saceļ sašutuma vētru

1 komentārs

Žurnāliste Baiba Strautmane īsi pēc traģiskās Krievijas lidmašīnas avārijas, kurā gāja bojā 224 cilvēki, Twitter uzdevusi jautājumu: ”Nez, es viena ar sajūtu, ka 224 krievu bojāeja aviokatastrofā neraisa līdzīgu emociju šalti kā citas aviokatastrofas? Un tas ir tikai jaut.!” Šis ieraksts izraisījis īstu sašutuma vētru.

Pēc sašutuma vētras, kas pauda nosodījumu par šāda jautājuma uzdošanu, B. Strautmane atzina, ka jūtas “kā vilkacis vai vampīrs, kas naktī pamodies, dosies mieloties ar apkārtnes dzīvo radību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, kāda bija Twitter lietotāju reakcija uz šo “tvītu”:

Ēģiptē Sīnāja pussalā 31. oktobrī nogāzusies Krievijas lidmašīna ar 224 pasažieriem. Aviokompānijai Kogalimavia piederošais laineris Airbus A-321 no radaru ekrāniem pazudis īsi pēc pacelšanās no Ēģiptes kūrortpilsētas Šarmelšeihas.

Foto – Krievijā piemin bojāgājušos:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kartupelis ar mugurkaulu
    0

    Kartupelis ar mugurkaulu

    Visu cieņu Strautmanei!!!Latviete ar MUGURKAULU!!

    03.11.2015 19:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas