Ušakovs: Rīgas ceļu uzturētāji pierādījuši, ka var strādāt līmenī

0 komentāri

Uzņēmumi, kas Rīgā uztur ceļus, kopš 9.janvāra, kad tiem tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, ir izturējuši pārbaudi un pašvaldība arī turpmāk sadarbosies ar tiem, apliecināja domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

“Viņiem bija viena neveiksmīga diena,” komentējot janvārī izteiktos aizrādījumus, sacīja Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas domei par ceļu uzturēšanu ir noslēgti līgumi ar privātajiem uzņēmumiem AS Ceļu pārvalde, SIA Rīgas tilti, SIA Roadeks un pilnsabiedrība CP Serviss.

Kā ziņots, 9.janvārī visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, kā arī brīdinājums – ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītajā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, pastāstīja Ušakovs.

“Negribētos ticēt, ka būs jāveic reforma, jo šie partneri ar pašvaldību sadarbojas jau ilgstoši un parasti savu darbu veikuši labi, tomēr, ja pašreizējā situācija nemainīsies, Rīgas domei nekas cits neatliks, kā iegādāties tehniku un šo darbu darīt pašiem,” toreiz pauda Rīgas mērs.

Tāpat Rīgas domes Administratīvajai inspekcijai un pašvaldības policijai tika uzdots pastiprināti kontrolēt ietvju attīrīšanu no sniega un apledojuma atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Kā ziņots, janvārī un februāra pirmajā nedēļā policija un Administratīvā inspekcija noformējušas kopumā ap 1600 administratīvajiem protokoliem par netīrītām gājēju ietvēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas