Ušakovs: Rīgas ceļu uzturētāji pierādījuši, ka var strādāt līmenī

0 komentāri
Ušakovs: Rīgas ceļu uzturētāji pierādījuši, ka var strādāt līmenī
FOTO: LETA

Uzņēmumi, kas Rīgā uztur ceļus, kopš 9.janvāra, kad tiem tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, ir izturējuši pārbaudi un pašvaldība arī turpmāk sadarbosies ar tiem, apliecināja domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC).

“Viņiem bija viena neveiksmīga diena,” komentējot janvārī izteiktos aizrādījumus, sacīja Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas domei par ceļu uzturēšanu ir noslēgti līgumi ar privātajiem uzņēmumiem AS Ceļu pārvalde, SIA Rīgas tilti, SIA Roadeks un pilnsabiedrība CP Serviss.

Kā ziņots, 9.janvārī visiem Rīgas domes privātajiem partneriem, kas pilsētā veic ceļu uzturēšanas darbus, tika izteikts aizrādījums par paviršu darbu, kā arī brīdinājums – ja līdz pavasarim šie uzņēmumi nevarēs pierādīt, ka darbu spēj veikt pieprasītajā līmenī, Rīgas pašvaldība šos pakalpojumus turpmāk veiks pati, pastāstīja Ušakovs.

“Negribētos ticēt, ka būs jāveic reforma, jo šie partneri ar pašvaldību sadarbojas jau ilgstoši un parasti savu darbu veikuši labi, tomēr, ja pašreizējā situācija nemainīsies, Rīgas domei nekas cits neatliks, kā iegādāties tehniku un šo darbu darīt pašiem,” toreiz pauda Rīgas mērs.

Tāpat Rīgas domes Administratīvajai inspekcijai un pašvaldības policijai tika uzdots pastiprināti kontrolēt ietvju attīrīšanu no sniega un apledojuma atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Kā ziņots, janvārī un februāra pirmajā nedēļā policija un Administratīvā inspekcija noformējušas kopumā ap 1600 administratīvajiem protokoliem par netīrītām gājēju ietvēm.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas