Streļčenoks: Vienotība baidās zaudēt iektekmi KNAB

0 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pret Vienotību. Biroja vadītājs Jaroslavs Streļčenoks vaino valdošo partiju Vienotība par to, ka tā bremzē pārmaiņas birojā, jo baidās pazaudēt savu politisko ietekmi tajā.

Tā Streļčenoks skaidro valdošās partijas pausto nostāju, ka tā neatbalsta Valsts kancelejas sagatavotos grozījumus KNAB likumā. Tie paredz iestādes nedalāmību, neatkarības un atbildības stiprināšanu un tostarp regulē, kādā veidā premjers var iejaukties biroja darbā. Vienotības frakcija paziņojusi, ka piedāvātās izmaiņas neatbalsta, jo tās problēmas birojā nerisināšot, bet pat sarežģīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt likumprojekta pretinieki uztraucas, ka plānotās izmaiņas biroja vadītāju padarīs pārāk neatkarīgu un pavērs ceļu viņa patvaļīgiem lēmumiem.

Vienotība aicina izstrādāt jaunus grozījumus un piedāvā Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijai izveidot darba grupu, kas diskutētu par iespējamām izmaiņām.

Savukārt KNAB vadītājs nolēmis vērsties personīgi pie katra no Saeimas deputātiem ar vēstuli, aicinot virzīt pieņemšanai jau piedāvāto KNAB darbības regulējuma projektu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas