Straujuma: Latvijas iedzīvotājiem būs jāsamierinās ar bēgļiem un jāpieņem viņi sabiedrībā

3 komentāri

Demisionējusī premjere Laimdota Straujumu intervijā LNT rīta raidījumā 900 sekundes novēlējusi Latvijas iedzīvotājiem aprast ar domu, ka nākamgad Latvijā ieradīsies bēgļi.

Komentējot plaši apspriesto krīzi viņas pārstāvētajā Vienotībā, demisionējusī premjere uzskata, ka partija spēs saņemties, un redz, ka tai ir vieta uz pašmāju politiskās skatuves. Tajā pašā laikā viņa saskata reālu iespēju, ka nākamo valdību varētu vadīt Zaļo un zemnieku savienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Runājot par valdības darbu, Straujuma atzīst, ka jūt diskomfortu par pedagogu algām un diskusiju ar uzņēmējiem. Bet par labu darbu viņa vēlas uzteikt iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

Latvijas iedzīvotājiem viņa novēl, lai Ziemassvētkos uzsmaida viens otram, un atzīst, ka 2016. gadā lielākais izaicinājums tautai būs bēgļu uzņemšana un pieņemšana sabiedrībā. Viņa atzīst, ka ir pret ekonomisko migrantu uzņemšanu, taču, pēc Straujumas domām, Latvijai ir jāuzņem cilvēki, kuri bēg no kara.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +1

  Haralds Elceris

  Latvijas iedzīvotāji nesamierināsies ne ar bēgļiem, ne ar "bēgļu" aicinā†ājiem un pēdējos izdzīs no kulturālas sabiedrības pie musļaku donkey-fuскeriem!

  13.01.2016 22:10

 • Haralds Elceris
  +1

  Haralds Elceris

  Latvijas pilsoņiem jāsāk mest miskastēs "poli†iķi"! un jāmet pa sirsnīgo! īpaši reipfjūdzistu welkomis†us!
  un lai lai visus liberas†us un toleras†us okulāri un nazāli izņem cauri sniegbaltīte, 7 rūķīši, Ali Bāba un 40 laupītāji un 5 kamieļi ar zelta pakaviem!

  13.01.2016 22:06

 • #
  +1

  #

  Mūsu Latvijā, Latvijas pilsoņiem arī jāsāk politiķi mest miskastēs iekšā! Mazliet par daudz to atkritumu!

  24.12.2015 15:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas